WIADOMOŚCI SZKOLNE

Informacje szkolne - 14 września 2023 r.

• Zostały zakupione specjalne skrzynki CELL HOME, które są zamykane na klucz. Niezastosowanie się do tego wymogu pociągać będzie za sobą konieczność wezwania rodziców i rozmowę z dyrektorem szkoły. W razie pilnej potrzeby rodzice mogą dzwonić na telefon szkolny. Złe samopoczucie, objawy choroby lub inne potrzeby ucznia należy zgłosić do wychowawcy i rodzice będą natychmiast powiadomieni. Zwolnienie z lekcji z podaniem daty i godziny powinno być pisemnie zgłoszone do wychowawcy klasy. Szkoła kieruje się utrzymaniem wysokiego poziomu nauczania i zapewnieniem bezpieczeństwa uczniom przeciw wykorzystaniu ich wizerunku i danych osobowych w sieci.
  • · Prosimy zapoznać się z harmonogramem dyżurów rodziców, aby każdy mógł zaplanować odpowiednio czas. Daty dyżurów znajdują się w załączniku, jak również na stronie internetowej szkoły, gdzie można elektronicznie się zapisać. Dyżury są bardzo ważne, zapewniają dodatkowe bezpieczeństwo na terenie szkoły. Poza planowymi dyżurami, jeżeli jest taka potrzeba, rodzice mogą odbyć dodatkowy dyżur, ale maksymalnie do trzech razy w ciągu roku szkolnego. Pytania z tym związane prosimy kierować do sekretariatu szkoły, pokój 107.
  • · Zachęcamy do odwiedzania strony internetowej szkoły oraz profilu FB, gdzie zamieszczane są aktualności szkolne.
  • · Na parkingu szkoły przy drzwiach wejściowych w każdą szkolną sobotę będą sprzedawane pączki i kawa. Nadzienie pączków: malina, powidło, róża lub budyń. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
  • · Każda pierwsza sobota miesiąca to Dzień Szkolnej Koszulki. Klasa, w której procentowo najwięcej uczniów przyjdzie w szkolnej koszulce/bluzie, w następną sobotę otrzyma KrispyKreme Doughnuts.

Koszulki i bluzy można nabyć w sekretariacie szkoły, jak również rano przed wejściem do budynku szkoły.

• · Biblioteka szkolna otwarta jest również dla rodziców. Jeśli ktoś chciałby być wolontariuszem w bibliotece, prosimy zgłaszać się do p. Ali Haraburdy.
  • · Zapraszamy 4 listopada na jesienną zabawę dla dorosłych, pod hasłem "Poznajmy się". Bilety można rezerwować w sekretariacie szkoły.