ZARZĄD SZKOŁY

• Prezydent szkoły:

Ks. Andrzej Totzke, S.Chr.

– Prezydentem szkoły jest dyrektor Polskiej Misji Duszpasterskiej w Kościele Trójcy Świętej.

• Dyrekcja szkoły:

Maria Baran - Dyrektor
    Bernadetta Manturo
    - Zastępca Dyrektora

– Dyrektor szkoły wraz z gronem pedagogicznym jest odpowiedzialny za nauczanie i wychowanie uczniów. Dyrektor szkoły wchodzi z urzędu w skład Komitetu Rodzicielskiego i ściśle z nim współpracuje we wszystkich zagadnieniach.

• Zarząd Koła Rodzicielskiego:

Krzysztof Bozek - Prezes
    Marzena Łabędź - Zastępca
    Agnieszka Konieczny - Skarbnik
    Maria Englisz - Sekretarz Protokołowy
    Karina Czajko - Sekretarz
    Beata Kamiński
    Barbara Pluta

– Koło Rodzicielskie z zarządem na czele jest organem opiekuńczym szkoły, jest odpowiedzialne za stronę prawną, środki materialne i gospodarkę funduszami szkolnymi. Organem wykonawczym Koła Rodzicielskiego jest Zarząd Koła wybierany na rok przez Walne Zebranie zwyczajną większością głosów. Zarząd Koła Rodzicielskiego:

1. Wykonuje uchwały Walnego Zebrania.
    2. Zbiera składki członkowskie i fundusze na cele szkoły, gospodaruje nimi.
    3. Organizuje imprezy dochodowe.
    4. Współpracuje z Kierownikiem Szkoły i gronem nauczycielskim w sprawach techniczno-organizacyjnych szkoły.
    5. Zwołuje zwyczajne Walne Zebranie Koła raz do roku i Nadzwyczajne Walne Zebranie w razie potrzeby.
  • Komisja Rewizyjna:

Michał Kędryna - Przewodniczący
    Alina Sobótka
    Bogusława Parzygnat

– Komisja Rewizyjna składa się z przewodniczącego i dwóch członków lub ich zastępców. Komisja Rewizyjna:

1. Kontroluje gospodarkę Zarządu Koła.
    2. Składa sprawozdanie z przeprowadzonych kontroli Walnemu Zebraniu.
    3. Stawia wniosek Zarządowi Koła o zwołanie Nadzwyczajnego Walnego Zebrania w wypadku stwierdzenia niezgodności dokumentów kasowych ze stanem faktycznym.