RÓŻE RÓŻAŃCOWE

Kochani Rodzice,

W naszej parafii została zorganizowane Róże Różańcowe Rodziców modlących się za swoje dzieci oraz dzieci i młodzież uczęszczającą do naszej Polskiej Szkoły im. Trójcy Świętej.  Dziękujemy tym wszystkim, którzy włączyli się do tej modlitwy i zachęcamy innych, aby dołączyli do nas.

Oficjalne przyjęcie do Róż odbyło się 10 stycznia 2010 roku na Mszy świętej o godz. 13 w kościele Św. Trójcy.  Dla osób które nie mogły być razem z nami w tym dniu, przyjęcie do Róż odbyło się w późniejszym terminie.

Obecnym opiekunem Róż Różańcowych Rodziców jest ks. Tomasz Litwicki, a zelatorką - katechetka Marianna Wasilewska, do której prosimy kierować wnioski i pytania pod numer telefonu: 847.671.6472.

Wszyscy z Państwa otrzymali potrzebne materiały, które pomagają Państwu włączyć się do wspólnej modlitwy.  Nie planujemy częstych spotkań, tajemnice różańcowe każdy będzie zmieniał sam, pierwszego dnia każdego miesiąca.  Zachęcamy jednak do uczestnictwa w Nabożeństwach Fatimskich, które są odprawiane w każdą pierwszą sobotę miesiąca o godz. 18:30 w naszym kościele.

Nasze intencje modlitewne:

1. Prosimy o ochronę naszych dzieci przed złymi skutkami grzechów rodziców.
  2. Prosimy o Boże błogosławieństwo dla dzieci i młodzieży uczęszczających do Polskiej Szkoły Sobotniej im. Trójcy Świętej w Chicago.
  3. Prosimy o pełnię błogosławieństwa Bożego dla naszych dzieci, również o to, aby trafiły w takie środowisko, w którym najlepiej się będą rozwijały.
  4. Prosimy o uzdrowienie przyczyn grzechów u rodziców i w środowisku, których skutki mogą dosięgnąć nasze dzieci.
  5. Prosimy o rozwój tej formy modlitwy – aby jak najwięcej dzieci i rodziców doświadczyło jej zbawiennego działania.
  6. Modlimy się w intencji Ojca Świętego i Jego intencjach oraz w intencji Kościoła Świętego.

Róża pw. Bł. Bronisława Markiewicza

Moderator: Marianna Wasilewska

Aktualny podział tajemnic:

[+] Zobacz aktualny podział tajemnic

Róża pw. Bł. Ignacego Kłopotowskiego

Moderator: Maria Baran

Aktualny podział tajemnic:

[+] Zobacz aktualny podział tajemnic

Uwaga:

• Zmiana tajemnicy następuje 1-go każdego miesiąca.
  • Osoba odmawiająca tajemnicę I Radosną odmawia również modlitwy wstępne:
    1x:  "Wierzę w Boga..."
    1x:  "Ojcze nasz..."
    3x:  "Zdrowaś Mario..."
    1x:  "Chwała Ojcu..."

• 20 stycznia 2018
    Zabawa karnawałowa dla rodziców
  • 21 stycznia 2018 godz. 10:00AM
    Przystanek Historia w Chicago
    Msza św. / Poświęcenie i złożenie w katakumbach " ziemii z Łączki".
  • 27 stycznia 2018
    Studniówka
  • 3 lutego 2018 godz. 1:15PM
    Półroczna konferencja klasyfikacyjna