KLASA 2B RELIGIA - p. ANNA GRONIECKA

Zadanie domowe z dn.21 pazdziernika 2017r.Wklej poniżej naklejkę Zbawiciela,powtórz modlitwy:"Ojcze nasz" i "zdrowaś Maryjo".

Zadanie domowe z dn.14 pażdziernika 2017r.STRONA15 -przyklej naklejki w ramkach do poszczególnych dni.Naklejki znajdują się na końcu podręcznika.Pozdrawiam Anna Groniecka.

Zadanie domowe z dn.7 pazdziernika 2017r.WYKONAJ PRACĘ PLASTYCZNĄ O ŚW.BRACIE ALBERCIE CHMIELOWSKIM.Kochani Rodzice dzisiaj dzieci dowiedziały się kim był i co robił św. Brat Albert,otrzymały też obrazki z jego podobizną.Hasłem pracy są jego słowa:"Powinnosię być dobrym jak chleb".Praca może być wykonana dowoln podpisana ą techniką:kredka,ołówek,farby,naklejanki.Format pracy:nie mniejszy niż A-4 i nie większy niż A-2.Praca musi być podpisana.Życiorys św.Brata Alberta znajdziecie Państwo na internecie.Pozdrawiam i zapraszam do konkursu.Tylko nie pozwólcie sobie Kochani Rodzice być w pełni autorami pracy.

Szczęść Boże  Anna Groniecka.

Kochani Rodzice serdecznie witam na mojej stronie klasowej w tym roku szkolnym.Proszę odwiedzjcie tę stronę bo tutaj będę zamieszczać zadania domowe z religii.Zaczynam od zadania dla Rodziców:Proszę o kupienie książek do religii.Będzie można je kupić u S.Agnieszki na 1 piętrze naszej szkoły.Liczę na waszą pomoc i współpracę,podaję kontakt do mnie:tel(773)387-1324.agroniecka@gmail.com  Pozdrawiam Anna Groniecka-katechetka,Chicago 29 września 2017r.