KLASA 2B

Kochani Rodzice,serdecznie witam na mojej stronie klasowej.Przypominam o zakupie podręczników do religii,które można nabyć w pokoju 107 już od godz.9.00am.Temat i zadanie domowe z dn.17 września2016:JESTEŚMY  KOŚCIOŁEM.Narysuj lub wklej zdjęcie swojej rodziny i podpisz słowem KOŚCIÓŁ.

Temat i zadanie domowe z dn. 24 września:STWORZENIE SWIATA I CZŁOWIEKA.Zad.Przyklej naklejki w ramkach do poszczególnych dni (naklejek szukaj na końcu podręcznika).Przpominam o zakupie podręczników P.107.

Zadanie domowe z dn.8 pażdziernika 2016r.Pomódl się z Rodzicami jedną dziesiątką różańca i naucz się modlitwy: Chwała Ojcu - podręcznik str.72.

Zad. domowe z dn.15 pażdziernika 2016r.Ćwiczenie 2 str.17.

Zadanie domowe z dn.22pażdziernika 2016r.zrób ćw.1 str.21:uzupełnij zdanie odpowiednimi wyrazami z chmurki.

Zadanie domowe z dn.29 pażdziernika 2016r.Ćw.1.str.19.Narysuj swoje ulubione zwierzątko i podziel się z rodziną treścią obejrzanego filmu o św.Franciszku z Asyżu.

Zadanie domowe z dn.5 listopada 2016r.Naucz się na pamięć Dziesięć Przykazań Bożych str.23.Dzieci mają czs do zaliczenia 2 miesiące.

Zadanie domowe z dn.12 listopada 2016r.W sercu symbolu miłości,narysuj jak wypełniasz przykazanie miłości.

Zadanie domowe z dn.19 listopada 2016r.Ćw.str.27.Przeskakując co trzecią literę,odgadnij hasło i wpisz je poniżej.

Zadanie domowe z dn.14 stycznia 2017r.

Kochani Rodzice z radością zawiadamiam:że wszystkie dzieci z kl 2b  zaliczyły modlitwy z pierwszej połowy roku.Teraz będziemy zaliczać 10 Przykazań Bożych i akt wiary ze str.41.W przyszłą sobotę bedziemy oglądać film,dlatego proszę o punktualne przybycie do szkoły.

Zadanie domowe z dn.28stycznia 2017r.

Zadanie domowe z dn.4 lutego 2017r.

W ramce narysuj św. Piotra jak łowi ryby ze swojej łodzi str.45.

Zadanie domowe z dn.11lutego 2017r.

Naucz się na pamięć aktu miłości str.47.

Zadanie domowe z dn.18lutego 2017r.

Miłosierny Samarytanin - Narysuj w ramce jak ty pomagaszinnym?

Zadanie domowe z dn.25 lutego 2017r.

Pod rysunkami  w podręczniku na str.51 napisz swoje osobiste postanowienie na Wielki Post i postaraj się je przestrzegać.

Zadanie domowe z dn.4 marca 2017r.

dzieci otrzymały dzisiaj broszurki w j.angielskim "Promiese" na 1 niedzielę Wielkiego Postu,która pomoże im lepiej zrozumieć dzisiejdzą Ewangelię.Przebiegnijcie wspólnie tę drogę i pomóżcie dzieciom dokonać właściwych wyborów - powodzenia.