KLASA 2A RELIGIA - p. ANNA GRONIECKA

Zadanie domowe z dn.21 pazdziernika 2017r.Str.17.Wklej poniżej naklejkę Zbawiciela,powtórz modlitwy "Ojcze nasz i "Zdrowaś Maryjo".

Zadanie domowe z dn.14 pazdziernika 2017r.STRONA 15 W PODRĘCZNIKU:Przyklej naklejki do poszczególnych dni.Naklejki są na końcu podręcznika.Proszę,aby dzieci,które jeszcze nie oddały pracy o św. Braciw Albercie,przyniosły rysunki w przyszłą sobotę.Pozdrawiam Anna Groniecka.

Kochani Rodzice witam na mojej stronie klasowej.Tutaj będę zamieszczać co tydzień zadania domowe z religii,proszę więc do odwiedzania tej strony.Pierwsze zadanie Kochani mam dla Was:Proszę o kupienie książek do religii u S. Agnieszki na 1 piętrze naszej szkoły. Ze mną można się kontaktować:tel(773)387-1324.agroniecka@gmail.com.Serdecznie pozdrawiam Anna Groniecka-katechetka.Chicago 29 września 2017r.

Zadanie domowe z dn.7 pazdziernika 2017r.WYKONAJ PRACĘ NA KONKURS PLASTYCZNY O ŚW.BRACIE ALBERCIE CHMIELOWSKIM.Kochani Rodzice dzisiaj dzieci dowiedziały się kim był i co robił św.Brat Albert Chmielowski,otrzymały też obrazki Brata Alberta.Praca może być wykonana dowolną techniką:kredki,ołówek,farby itp.nie powinna być mniejsza nimz A-4 i nie większa niż A-2.Hasłem tej pracy są słowa św,Brata Alberta:"Powinno się być dobrym jak chleb".Dokładny życiorys Świętego można znaleść na internecie.Pozdrawiam i zapraszam do konkursu Anna Groniecka.