KLASA 2A

Zadanie domowe na dzień 3.18.17

Proszę rodziców aby pomogli dzieciom w przeczytaniu i pokolorowaniu rozważań Drogi Krzyżowej z książeczki, którą uczniowie otrzymali na lekcjii. Pokolorowaną książeczkę dzieci przynoszą na lekcję religii w sobotę 8 kwietnia.

Zadanie domowe na dzień 3.11.17

Powtarzamy modlitwy do zaliczenia oraz uczymy się "Któryś za nas cierpiał rany, Jezu Chryste, zmiłuj się nad nami."

Zadanie domowe na dzień 3.04.17

Naucz się aktu żalu , książka str.53

Zadanie domowe na dzień 2.25.17

Powtarzamy modlitwy z małego katechizmu : X Przykazań, Akty Wiary, Nadziei i Miości.

Zadanie domowe na dzień 2.18.17

Powtarzamy modlitwy , które są obowiązkowe do nauczenia w tym roku.Proszę rodziców o pomoc i podpisywanie książce do religii tych modlitw, które dzieci chcą zdawać.

Zadanie domowe na dzień 2.11.17

Powtarzamy akty wiary, nadziei i miłości oraz X Przykazań Bożych-książka str.73

Zadanie domowe na dzień 2.04.17

Powtarzamy modlitwy:Akt wiary, akt nadzieji, akt miłości oraz X Przykazań Bożych - książka strona 73.

Zadanie domowe na dzień 1.28.17

Nauczyć się aktu miłości , książka do religii str. 43. Powtarzamy X Przykazań Bożych - książka str.73.

Zadanie domowe na dzien 1.21.17

Nauczć się aktu wiary - książka do religii str. 41

Zadanie domowe na dzień 1.14.17

Narysować obrazek jak ty kochasz i pomagasz swojej rodzinie.

Zadanie domowe na dzień 1.07.17

Wykonać ćwiczenia - Powtórzenie wiadamości ze str.28 i 29.

Zadanie domowe str.33 Proszę rodziców o pomoc w wykonaniu zadania.

Niech w Święta Bożego Narodzenia w sercach waszych zagości pokój , miłość i szczęście , a malutki Jezus błogosławi w każdym dniu Nowego Roku.

Zadanie domowe na dzień 12.10.16

Uczymy sie 10 Przykazań Bożych str.23. Proszę rodziców o pomoc.

Zadanie domowe na dzień 11.19.16

Naucz się 10 Przykazań Bożych.Termin do dnia 10 grudnia.

Zadanie domowe na dzień 11.12.16

Poszukaj w domu księgę Pisma Świętego i przy pomocy rodziców przeczytaj wybrany fragment z Nowego Testamentu.

Uczymy się modlitw ze strony 80.Przypominam o modlitwie za zmarłych.

Zadanie domowe na dzień 11.05.16

Przeczytaj w internecie lub książce na temat świętego,którego imię nosisz lub innego , świętego.Poproś o pomoc rodziców lub rodzeństwo.

Zadanie domowe na dzień 10.29.16

Wykonać zadanie domowe ze strony 17 numer 1 i 2 ( naklejki znajdują się na osobnej kartce w podręczniku do religii).

Uczymy się modlitwy "Ojcze nasz" i "Zdrowaś Mario". Które dziecko umie proszę rodziców aby podpisali tabelkę na stronie 80.

Zadanie domowe na dzień 10.22.16

Przynieść zdjęcia roślin,zwierząt,gór,rzek,jezior,lasów.

Pamiętamy o przyniesieniu różańca.W tym miesiącu uczymy się modlitwy Ojcze nasz i Zdrowaś Mario.

Zadanie domowe na dzien 10.15.16

Cwiczenie str.67

Prosze przynosic w tym miesiacu rozaniec na lekcje religii.

Zadanie domowe na dzien 10.01.16

Zadanie domowe str.13.

Przyniesc fotografie lub wycinki zdjec z gazet przedstawiajace: ludzi,zwierzeta,gory ,wody,rosliny.

Szczesc Boze.

Witam uczniow i rodzicow w nowym roku szkolnym.Bede zamieszczala zadania domowe i inne informacje na tej stronie na tydzien przed nastepna lekcja religii.Prosze rodzicow o zainteresowanie sie co dzieci maja zadane i o pomoc w wykonaniu cwiczen.

Zadanie domowe na dzien 09.24.16

Powtorzyc modlitwe Ojcze Nasz.

Zadanie domowe str.13