KLASA 1B RELIGIA - p. ANNA GRONIECKA

Zadanie domowe z dn.21 pazdziernika 2017r.Naucz się na pamięć modlitwy "Ojcze nasz" podręcznik str.9.
            Zadanie domowe z dn.14 Pazdziernika 2017r.Uczymy się modlić na różańcu.Naucz się na pamięć modlitwy "Zdrowaś Maryja -podręcznik str.96.Proszę,aby dzieci,które jeszcze nie oddały pracy o św. Bracie Albercie zrobiły to na przyszłą sobotę.
Zadanie domowe z dn.7 pazdziernika 2017r.WYKONAJ PRACĘ NA KONKURS PLASTYCZNY O ŚW.BRACIE ALBERCIE CHMIELOWSKIM.Kochani Rodzice dziś dzieci dowiedziały się kim był  i co robił św.Brat Albert: był opiekunem sierot,ubogich i bezdomnych.Działał głónie w Krakowie,gdzie zakładał sierocińce inoclegownie dla bezdomnych.Hasłem Jego życia i hasłem tej pracy są słowa:"P0winnosię być dobrym jak chleb".Praca może być wykonana dowolną techniką:kredki,ołówek,farby,naklejanki,format pracy nie mniejszy niz A-4 , nie większy niz A-2.,powinnabyć pospisana.Dzieci otrzymały obrazki św.Brata Alberta.Więcej inspiracji można zaczrpnąć z internetu wpisując hasło "życiorys św. Brata Alberta".Zapraszam do konkursu Anna Groniecka.