KLASA 1B RELIGIA - p. ANNA GRONIECKA

Zadanie dpmowe z dn. 13 stycznia 2018r.Podpisz kwiat imieniem jednej osoby z twojej rodziny i zapisz na płatkach kwiatu jakie sakramenty ta osoba przyjęła,ćw.str.35.

Zadanie domowe z dnia 9 grudnia 2017r.Adwent przygotowuje na na Swięta Bożego Narodzenia.Ćw.str.31.Kiedy uczynisz coś bobrego dla innch pokoloruj jedno serce na choince.

Zadanie domowe z dn. 11 listopada 2017r.Naucz się na pamięć modlitwy do Trójcy Świętej,podręcznik str.11.

Zadanie domowe z dn. 4 listopada 2017r.Ćwiczenie na stronie 16.Połącz świece z odpowiednim płomykiem.Uczymy się modlitw:"Ojcze nasz" i "Zdrowaś Maryjo" podręcznik str.96.

Zadanie domowe z dn.21 pazdziernika 2017r.Naucz się na pamięć modlitwy "Ojcze nasz" podręcznik str.9.
            Zadanie domowe z dn.14 Pazdziernika 2017r.Uczymy się modlić na różańcu.Naucz się na pamięć modlitwy "Zdrowaś Maryja -podręcznik str.96.Proszę,aby dzieci,które jeszcze nie oddały pracy o św. Bracie Albercie zrobiły to na przyszłą sobotę.
Zadanie domowe z dn.7 pazdziernika 2017r.WYKONAJ PRACĘ NA KONKURS PLASTYCZNY O ŚW.BRACIE ALBERCIE CHMIELOWSKIM.Kochani Rodzice dziś dzieci dowiedziały się kim był  i co robił św.Brat Albert: był opiekunem sierot,ubogich i bezdomnych.Działał głónie w Krakowie,gdzie zakładał sierocińce inoclegownie dla bezdomnych.Hasłem Jego życia i hasłem tej pracy są słowa:"P0winnosię być dobrym jak chleb".Praca może być wykonana dowolną techniką:kredki,ołówek,farby,naklejanki,format pracy nie mniejszy niz A-4 , nie większy niz A-2.,powinnabyć pospisana.Dzieci otrzymały obrazki św.Brata Alberta.Więcej inspiracji można zaczrpnąć z internetu wpisując hasło "życiorys św. Brata Alberta".Zapraszam do konkursu Anna Groniecka.

• 20 stycznia 2018
    Zabawa karnawałowa dla rodziców
  • 21 stycznia 2018 godz. 10:00AM
    Przystanek Historia w Chicago
    Msza św. / Poświęcenie i złożenie w katakumbach " ziemii z Łączki".
  • 27 stycznia 2018
    Studniówka
  • 3 lutego 2018 godz. 1:15PM
    Półroczna konferencja klasyfikacyjna