KLASA 1A

Kochani Rodzice,witam serdecznie na moje stronie klasowej.

Jeszcze nie wszystkie dzieci mają podręczniki do religii.Bardzo proszę o zakup podręczników w pokoju 107 już od godz. 9.00am przed  zajęciami. Temat katechezy:PAN  BÓG JEST  STWÓRCĄ CAŁEGO  WSZEŚWIATA.Zadznie domowe z dn.17 września 2016r.Narysuj w ramce swoje ulubione stworzenie.Drodzy Rodzice,w dalszym ciągu niektóre z dzieci nie mają jeszcze podręcznika do religji,co bardzo utrudnia nam pracę,proszę o zakup podręczników w pokoju107.Zadanie domowe z dn.24 września 2016:Temat katechezy:BÓG STWORZYŁ LUDZI NA SWOJE PODOBIEŃSTO.

Zadanie:Przyjrzyj się napisom na kapeluszach,złe 0dpowiedzi przekreśl,a dobre zaznacz rysując na kapeluszach złotą koronę.

Zadanie domowe z dn.8 pażdziernika 2016r.Naucz się na pamięć modlitwy"Zdrowaś Maryjo" podręcznik str.96.

Zadanie domowe z dn.15 Pażdziernika 2016.Naucz się na pamięć modlitwy "Ojcze nasz",podręcznik str.9.

Zadanie domowe z dn.22pażdziernika 2016r.Ćw.str.23.Pokaż za pomocą strzałki - jakim słowem uzupełnić każde zdanie.Ćwiczenie "Przepis na świętość" pomoże dzieciom utrwalić sobie cechy Św.Franciszka  z Asyżu'o którym glądaliśmy film.

Zadanie domowe z dn.12 listopada 2016r.Pomódl się z całą rodziną za zmarłych z rodziny modlitwą :Wieczny odpoczynek:

Drodzy Państwo dwa tygodnie temu niektóre z dzieci otrzymały podręczniki do religji,kóre zostały dokupione.Cena podręcznika wynosi 15 dolarów,które proszę wpłacić wychowawczyni klasy lub mnie.Przypominam również o modlitwie "Ojcze nasz"<którądzieci już powinny umieć na pamięć.

Zadanie dowowe z dn.14 stycznia 2017r.

Obejrzyj wspólnie z rodzicami zdjęcia lub film z Twojego chrztu,podczas niedzielnej wizyty w kościele obejrzyj  chrzcielnicęi narysuj ją w ramce na str.38.Wpisz też imiona Twoich rodziców chrzestnych.

Zadanie domowe z dn.28 stycznia 2017r.

Zadanie dzieci mają w folderach na kartkach:Pokoloruj obrazki przedstawiające miejsca,w których spotykasz Jezusa.Znajdz ich prawidłowe nazwy i połącz je z odpowiednimi rysunkami.

Zadanie domowe z dn.4 lutego 2017r.

W linijkach (moje notatki str.42)napisz ile razy w ciągu tygodnia powiedziałeś słowo "PRZEPRASZAM" i komu (Mamie Tatusiowi.bratu siostrze,koledze.

Drodzy Państwo,bardzo proszę o sprawdzanie zadań domowych z religii,które zamieszczam na mojej stronie.Jest mi przykro,że nie robicie tego.Tylko jedno dziecko z klasy zrobiło zadanie domowe z ubiegłego tygodnia.Powtarzam więc zadanie domowe z dn.4 lutego 2017r. i mam nadzieję,że mogę liczyć na Waszą pomoc.Z modlitwą Anna Groniecka -katechetka.

Zadanie domowe z dn.18lutego2017r.

Drodzy Rodzice po moim apelu w ubiegłym tygodniu tylko troje dzieci (na 26 w klasie) zrobiło zaległe zadanie.Dlatego ponawiam moją prośbę o sprawdzanie co dzieci mają zadane i o uzupełnienie zadania z dn.4 lutego2017r.

Zadanie domowe z dn.25lutego 2017r.

Naucz się na pamięć aktu nadziei - podręcznik str.55.

Zadanie domowe z dn.4 marca 2017r.

Naucz się na pamięć modlitwy za rodziców str 59.