Klasa 0B

Kochani Rodzice

serdecznie witam na mojej stronie klasowej.

Jeszcze nie wszystkie dzieci mają podręczniki do nauki religii.

podręczniki można kupić w pokoju 107.na pierwszym piętrze,już ogodz.9.00Am s sobotę przed zajęciami.Pozdrawiam i do zobaczenia   w szkole

Zadanie domowe z dn.24 września:Naucz się na pamięć modlitwy do Anioła Stróża.Modlitwa znajduje się w podręczniku na str.16

Zad.domowe z dn. 15 pażdziernika 2016r.Temat: Bóg mówi do nas poprzez Pismo Sw,ćw.2.Połącz rysunki liniami.

Zadanie domowe z dn.5 pażdziernika 2016r.Naucz się na pamięć modlitwy "Zdrowaś Maryjo"podręcznik str.12 i 14.

Zadanie domowe zdn.25lutego 2017r.

Naucz się na pamięć modlitwy "Któryś za nas cierpiał rany...."str.52.