KATECHETA: S. HIACYNTA RATAJCZAK

DRODZY RODZICE.    Najbliższy piątek to pierwszy piątek miesiąca. Bardzo proszę by dzieci skorzystały z sakramentu pokuty i pojednania gdyż w niedzielę bedą przeżywać swoją pierwszą rocznice I Komunii św. Proszę również by w niedzielę na gidz. 11:45 ( pół godziny przed Mszą św. ) przynieść książeczki pierwszopiątkowe, które zostaną  zaniesione w darach ołtarza.

zadanie domowe 31 marzec - str 99

Przypominam o pierwszym piątku miesiąca. Dzieci otrzymały forme spowiedzi po polsku jak i w języku angielskim (dla przypomnienia)  Dzieci mogą się spowiadać w dowolnym języku.

zadanie domowe 18 marzec - str. 74

zadzanie domowe 11 marzec  Cwiczenie  str. 70

zadanie domowe 25 luty. Przypominam, że najbliższy piątek to pierwszy piątek miesiąca. Proszę bardzo by dzieci kontynuowały spowiedż pierwszopiątkową. Wtym oczywiście muszą pomóc rodzice. Moja prośba do Rodziców - proszę pomóc przygotować się do spowiedzi swoim dzieciom i zawieść je do kościoła. Prośba szczególnie do tych rodziców którzy jeszcze tego nie uczynili od pierwszej spowiedzi. Dziękuję

zadanie domowe 10 luty - zad.dom. str. 52 oraz namalować ulubioną scenę z obejrzanego na ostatniej lekcji  filmu "Cuda Jezusa"

zadanie domowe  4 luty - jeszcze raz ćwicz. ze strony 52

zadanie domowe: Ćwiczenie ze strony 52.

Kochani Rodzice. > Zbliża sie pierwszy piatek miesiąca.  Moją prośbę kieruje do tych rodziców, którzy przy nawale pracy lub z innych powodów zaniedbali by dzieci co miesiąc przystepowały do sakramentu pokuty czyli przez 9 pierwszych piątków miesiąca. Jeśli to nabożeństwo zostało przerwane to proszę rozpocząc jeszcze raz od nowa. Formułkę spowiedzi dzieci otrzymały podczas ostatniej lekcji religii. Zachęcam również rodziców do przeprowadzenia takiej spowiedzi.

zadanie domowe 21 styczeń - Przypomniec sobie formułkę do spowiedzi.

:-)  Zadanie domowe 14 Styczeń  - podręcznik str. 48

oraz nauczyć sie na pamięć przykazania milości Boga i bliżniego