KLASA 4 - p. AGNIESZKA BOŻEK

Sobota 13 maja, 2017

W kalędarzu Swieto Matki  z życzeniami spieszą dziadki...

Serdecznie zapraszmy nasze drogie mamy w najbliższą sobotę 13 maja o godz. 12:00  na program artystyczny przygotowany przez uczniów naszej klasy.

Do zobaczenia

***********************************************************************************

Praca domowa na 12 maja 2017 ( OSTATNIA PRACA DOMOWA!!!)

1. Naucz się płynnie czytać czytankę pt.’’ I Kto by pomyslał... ‘’str.135

2. Odpowiedz na pytania a-e str. 136  i pięknie łącząc literki napisz zdania w zeszycie.

3.Wykonaj ćwiczenie 6 str. 96 w ćwiczeniach .

Miłego odrabiania pracy domowej!

A co przed nami?

• Parada 3-Maja , nie ma zajęć dydaktycznych ponieważ bierzemy udział w paradzie. Uczniowie od 3-latków do kl IV biorą udział w paradzie wyłącznie pod opieką rodziców. Zgłoszenia na Paradę 3 Maja  proszę oddać wraz z opłatą $5.00 w sobotę 4-29-17. Potrzebujemy wiedzieć ile osób będzie korzystło ze szkolnego transportu.

*******************************************************************************