KLASA 0B - p. AGATA MITEV

Praca domowa na 21 października.

1.  Prosze o powtὁrzenie z dziećmi piosenki, ktὁrej uczyliśmy się na lekcji pt. “ Ćwierkają wrὁbelki od samego rana”.

2.     Ćwiczymy rączkę w pisowni literek “E,e” i “I,i” (Każde dziecko otrzymało 2 kserὁwki).

3.     Zadanie domowe nr.1  ze strony 56.

Ćwierkają wróbelki od samego rana
- Ćwir, ćwir. Dokąd idziesz Marysiu kochana?
Ćwir, ćwir. Dokąd idziesz Marysiu kochana?

A Marysia na to, śmiejąc się wesoło
- Szkolny rok się zaczął, więc idę do szkoły.

W najbliższą sobotę tj. 21 października o godz. 9.00 w klasie krὁtkie zebranie z rodzicami w celu wybrania trὁjki klasowej. Obecność obowiązkowa.

Informacja o konkursach.

Obecnie mamy dwa konkursy, do których udziału serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci.

1.Konkurs plastyczno-literacki pod hasłem "Powinno się być dobrym jak chleb", konkurs związany z postacią Św. Brata Alberta Chmielowskiego. Dowolna technika płaska, papier typu brystol i forma prac od A-4 do A-2. Termin do końca października.

2.Konkurs historyczny pod hasłem: "Wojna polsko-bolszewicka 1919-1920 w obronie granic i niepodległości". Praca plastyczna, technika dowolna , format A-4.Termin do końca listopada.

Praca domowa na 14. października

Witam!

Zadaniem domowym na przyszłe zajęcia jest uzupełnienie ćwiczeń do strony nr.43, oraz pokolorowanie i domalowanie  kwiatów na rysunku z różańcem (zadanie z religii).

Dziękuję.

Praca domowa na 7 października

Witam wszystkich!

Proszę wszystkie dzieci, które były tydzień temu na przedstawieniu o pracę - rysunek przedstawiający to wydarzenie (scenkę lub postać).

Wszystkim przypominam, że w każdą pierwszą sobotę miesiąca powinny dzieci mieć na sobie koszulki szkolne (do nabycia w sekretariacie), klasa w której największa liczba dzieci będzie w tych koszulkach otrzyma w nagrodę krispi cream doughnuts.

Dziękuję i do zobaczenia.

Agata Mitev

:-)

Witam rodziców i opiekunów dzieci z klasy 0 B.

Chciałam tylko przypomnieć, że w najbliższą sobotę 30 września jedziemy na spektakl i w związku z tym, proszę bardzo abyście przynieśli wypełnione pozwolenia na wycieczkę oraz uiścili opłatę w wysokości $20 za dziecko. Jeśli ktoś  z rodziców miałyby ochotę  jechać z nami, serdecznie zapraszam (również trzeba zaplłacić za osobę dorosłą). Formularze będą w klasie przed zajęciami do wypełnienia, jeśli ktoś nie ma.

Dziękuję i do zobaczenia

Agata Mitev