WIADOMOŚCI SZKOLNE

Październikowe informacje dla rodziców

Planujemy, aby w tym roku były one wykonywane w salach lekcyjnych. Po zakończeniu zajęć szkolnych, fotograf oferuje zdjęcia rodzinne, np. na kartki świąteczne. Szczegółowe informacje zostaną przesłane w późniejszym terminie.

3. Punktualność jest początkiem sukcesów szkolnych. Uczniowie, którzy spóźniają się, burzą proces dydaktyczny. Wchodząc do klasy po godzinie 9.00 przeszkadzają innym w rozpoczętych zajęciach, sami tracą, ponieważ często omija ich wprowadzenie do tematu. Szanujmy się nawzajem i uczmy dzieci punktualności.

4. Remonty szkolne dobiegają końca. Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do odnowienia naszego budynku.

W niektórych klasach ciągle brakuje nam odtwarzacza CD, dywanu, odkurzacza. Jeśli ktoś z Państwa ma do oddania którąś z tych rzeczy, prosimy o przyniesienie do sekretariatu szkoły ( sala #107)

5. Zgodnie z regulaminem zapisów, termin uiszczenia opłaty za szkołę mija 14. października. Po tej dacie kwota wzrasta ( punkt 5. regulaminu).

6. Według kalendarza szkoły na 21. października zaplanowane jest zebranie „trójek klasowych”.

Dziękujemy za współpracę

Dyrekcja i Zarząd Szkoły

• 24 lutego 2018
    Pisemny egzamin maturalny z j. polskiego