WIADOMOŚCI SZKOLNE

KOMUNIKAT

Z ogromnym żalem zawiadamiamy, że niespodziewanie 14 lipca 2017 odeszła nasza Koleżanka i Nauczycielka Polskiej Szkoły im. Trójcy Świętej

Anna Gogala

Młoda, z planami na przyszłość, zawsze pogodna i uśmiechnięta, kochała swoją pracę i dzieci. Była pełna życia, a swoim optymizmem obdarowywała innych. Pozostanie w naszej pamięci jako dobry człowiek.

W smutku i modlitwie łączymy się z Rodziną i Przyjaciółmi śp. Anny Gogali

Dyrekcja, Zarząd, Uczniowie i Rodzice Polskiej Szkoły im. Trójcy Świętej

Msza święta żałobna odprawiona zostanie dnia 19 lipca o godzinie 7.30 pm. w kościele Świętej Trójcy.