WIADOMOŚCI SZKOLNE

Rejestracja na rok szkolny 2017/2018

Drodzy Rodzice!

Uprzejmie informujemy, że trwa rejestracja dzieci na nowy rok szkolny 2017/2018. Zapisu można dokonać drogą pocztową wysyłając wypełniony formularz wraz z zaliczką na adres: 1118 N. Noble St. Chicago, Il 60642. Wypełniony formularz można również zostawić w biurze parafialnym. Czek powinien być wystawiony na Holy Trinity Polish School.

Bardzo prosimy o zapoznanie się z regulaminem zapisów, który wraz z formą rejestracyjną znajduje się w zakładce “Zapisy do szkoły”.