WIADOMOŚCI SZKOLNE

Zapisy do szkoły w wakacje

W trakcie wakacji sekretariat szkoły jest nieczynny. Można jednak dokonać zapisu drogą pocztową. W tym celu należy zapoznać się z informacjami, które dostępne są w zakładce Nasza szkoła. Na końcu znajduje się formularz rejestracyjny. Po wypełnieniu wraz z załączonym czekiem należy wysłać to na adres szkoły: 1118 N. Noble Str., Chicago IL. 60642-4015.

Po zarejestrowaniu otrzymacie Państwo wiadomość na adres e-mailowy podany w formularzu.

W końcu sierpnia będzie możliwość zakupu podręczników, ponieważ pierwszy dzień nowego roku szkolnego jest już dniem zajęć lekcyjnych. Wtedy również będzie możliwość dokonania rejestracji. Bliższe informacje będą podane na stronie internetowej szkoły w późniejszym terminie.

Zarząd Szkoły