WIADOMOŚCI SZKOLNE

WAKACJE!!!

Drodzy Uczniowie,
z całego serca gratuluję Wam osiągnięcia, jakim jest zakończenie kolejnej klasy. Jesteście mądrzejsi i bogatsi o dorobek zgromadzony w czasie całego minionego roku szkolnego.  Jest się z czego cieszyć – wy i wasi rodzice zasłużyliście na wspaniały odpoczynek wakacyjny!
Wykorzystajcie dobrze letnie miesiące – oglądajcie przyrodę, uprawiajcie sporty, zwiedzajcie nowe miejsca, znajdźcie też czas na czytanie książek i rozmowy w języku polskim . Życzę Wam niezapomnianych  wakacji, spędzonych ciekawie, przyjemnie i zdrowo.
Do zobaczenia 9 września!

Życzę dobrego wypoczynku i wielu miłych wrażeń podczas wakacji.

Maria Baran